Akcesoria do palenisk

Palenisko z kompozytu

Akcesoria do gazowych palenisk ogrodowy

Szeroka gama dostępnych akcesoriów do palenisk ogrodowych Happy Cocooning pozwala na rozszerzenie ich funkcjonalności oraz osiągnięcie większego poziomu bezpieczeństwa.


Grill do paleniska ogrodowego

Grill wykonany jest z żeliwa. Na powierzchni grilla znajdują się ryflowania, które zbierają nadmiar tłuszczu. Wokół grilla znajduje się miejsce na wytapiający się tłuszcz.


 Pojemnik na lód 

Pojemnik na lód wykonany jest z wysokogatunkowego metalu, pozwoli utrzymać odpowiednią temperaturę napoi. Do montażu na bocznej ścianie paleniska ogrodowego.


Gazetownik

Gazetownik doskonale posłuży do przechowywania wszelkich czasopism i gazet. Do montażu na bocznej ścianie paleniska.


Półki boczne do gazowych palenisk ogrodowych

Półka boczna (SR45OCS). Półka boczna do palenisk okrągłych jest idealnym wykończeniem paleniska ogrodowego, dająca możliwość powiększenia powierzchni stolika.

Półki boczne (SR45HCST – paleniska duże i  SR45SHCS paleniska małe), wykonane są z drewna kauczukowego odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Idealnie pasują do każdego paleniska ogrodowego Happy Cocooning i tym samym powiększając powierzchnie stolika.

Półka boczna (NN45CS). Półka wykonana z drewna teakowego, doskonale komponuje się z paleniskami Nice&Nasty.


Gumowa osłona wąż

Osłona na wąż służy do ukrycia przewodu doprowadzającego gaz do paleniska ogrodowego.


Szklane osłony

Szklane osłony służą do zabezpieczenia paleniska, głownie zalecane są dla tych wszystkich, którzy w otoczeniu posiadają małe dzieci, zabezpieczając przed poparzeniem. Osłona wykonana jest ze szkła hartowanego. W ofercie posiadamy cztery rodzaje osłon , osłony do palenisk do zabudowy prostokątnego (SR44RBIGS) i kwadratowego (SR44BIGS) oraz do stolików dużych (SR44GS) i małych (SR44SGS).


Osłony na palenisko wykonane z kompozytu

Kompozytowa osłona na palenisko ogrodowe dostępna jest w dwóch kolorach antracytowym (SR47CTLA) i czarnym (SR47CTLZ), służą do osłonięcia palnika i zabezpieczenia go przed czynnikami atmosferycznymi.


Osłony na palenisko wykonane z metalu

Metalowe osłony na palenisko dostępne są dla każdego rodzaju ogrodowego paleniska z jednej strony służą jako zabezpieczenie paleniska przed czynnikami atmosferycznymi, a z drugiej jako pełny stolik ogrodowy.


Osłony na paleniska z PVC

Osłony na ogrodowe paleniska z PVC służą do osłony butli gazowej dostępne są w dwóch kolorach antracytowym (SRSE02G) i czarnym (SRSE02Z).


Stoliki boczne do przechowywania butli gazowej